Tu smo za vas

Imate vprašanja ali želje v zvezi z našimi produkti ali storitvami? Imate tehnično težavo, ki bi jo radi rešili? Izberite svojo kontaktno osebo tako, da preprosto kliknete izbrano državo. Veseli bomo vašega klica ali e-poštnega sporočila. 

Vaša kontaktna oseba

Kontron Electronics GmbH
Telefonzentrale
Telefon: +49 7022 4057-0
E-Mail: sales@remove-this.kontron-electronics.de

 

Fabian Kuttenkeuler
Head of Sales 
Telefon: +49 7022 4057-662   
Mobil: +49 157 85003704
E-Mail: fabian.kuttenkeuler@remove-this.kontron.de

 

Udo Peters
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-3222
Mobil: +49 176 15789787
E-Mail: udo.peters@remove-this.kontron.de

 

Tobias Herd
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-656  
Mobil: +49 170 799 7635
E-Mail: tobias.herd@remove-this.kontron.de

 

Rolf Krawtschuk
Key Account Manager 
Telefon: +49 7022 4057-310 
Mobil: +49 172 7601048
E-Mail: rolf.krawtschuk@remove-this.kontron.de

 

Patricia Greiner
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-644
E-Mail: patricia.greiner@remove-this.kontron.de

 

Dirk Speidel
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-5406   
Mobil: +49 15782206099 
E-Mail:dirk.speidel@remove-this.kontron.de

 

 

Martin Schiller
Channel Sales Manager
Telephone: +49 7022 4057-3219  
Mobil: +49 1578 0670097
Email: martin.schiller@remove-this.kontron.de

 

Franz Ott
Business Development Manager
Telefon: +49 7022 4057-657
Mobil: +49 151 26612619
E-Mail: franz.ott@remove-this.kontron.de

 

 

Kontron Austria GmbH
Telefonzentrale
Telefon: +43 5373 43143 0
E-Mail: info@remove-this.kontron.at

 

 

Andreas Schlaffer
Head of R&D / Prokurist
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 501
E-Mail: andreas.schlaffer@kontron.at

 

 

Stephan Niederhauser Dipl. Ing.
Standortleiter  / Prokurist
Niederlassung / Facility Engerwitzdorf
Telefon: +43 7235 64888 102
E-Mail: stephan.niederhauser@kontron.at

 

 

Franz Hafner
Key Account Manager
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 405
E-Mail: franz.hafner@kontron.at

 

 

Andreas Unterberger
Key Account Manager
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 404
E-Mail: andreasrene.unterberger@kontron.at

 

 

Stefan Huber
Supply Chain Manager / Vertrieb
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 401
E-Mail: stefan.huber@kontron.at

 

 

Hartmut Wagner
Key Account Manager 
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 664 8554568
E-Mail: hartmut.wagner@kontron.at

 

 

Kontron Electronics AG
Telefonzentrale
Telefon: +41 41799 47 99
E-Mail: info@remove-this.kontron.ch

 

 

Sebastian Wieland
Geschäftsführer / Leiter Vertrieb
Telefon: +41 41 799 47 80
E-Mail: sebastian.wieland@remove-this.kontron.ch

 

 

Roman Gamma
Vertrieb ODM/EMS
Telefon: +41 41 798 48 68
E-Mail: roman.gamma@remove-this.kontron.ch

 

 

Martin Gugelmann
Vertrieb Controls
Telefon: +41 41 799 47 77
E-Mail: martin.gugelmann@remove-this.kontron.ch

 

 

Roland Lampart
Vertrieb Controls
Telefon: +41 41 799 47 81
E-Mail: roland.lampart@remove-this.kontron.ch

 

 

Kontron, d. o. o., Kranj
Telefonzentrale
Telefon: +386 4 207 20 00
E-Mail: info@remove-this.iskratel.si

 

Luka Strajnar
Director of EMS Sales
Telefon: +38642072708
Mobile +38640299785
E-Mail: strajnar@remove-this.iskratel.si

 

Gabrijel Katava
Key Account Manager
Telefon: +38642072169
Mobile +38641756207
E-Mail: katava@remove-this.iskratel.si

 

Kontron Electronics Kft.
Telefonzentrale
Tel.: +36 72 988 530
E-Mail: anita.reder@remove-this.kontron.hu

 

Anita Réder
Geschäftsführerin
Mobil: +36 204 503938
Telefon: +36 72 988 530
E-Mail: anita.reder@remove-this.kontron.hu

 

Kako do nas

  • Kontron Austria GmbH
    Niederlassung Ebbs

    Wildbichler Strasse 2e
    A-6341 Ebbs
    Österreich

    Telefon: +43 5373 43143-0
    E-pošta: info@remove-this.kontron.at

  • Kontron Electronics AG

    Riedstrasse 1
    CH-6343 Rotkreuz
    Schweiz

    Telefon: +41 41799 4799
    E-pošta: info@remove-this.kontron.ch

  • Kontron d.o.o.

    Ljubljanska c. 24a
    SI-4000 Kranj
    Slovenija

    Telefon: +386 4207 2000
    E-pošta: info@iskratel.si

  • Kontron Electronics Kft.

    Kossuth L. u. 174
    H-8660 Tab
    Ungarn

    Telefon: +36 845259 21
    E-pošta: info@kontron.hu

Kontaktni obrazec

Imate vprašanja v zvezi z našimi produkti ali storitvami ali pa potrebujete osebno svetovanje? Stopite v stik z nami!
Samo izpolnite obrazec in ga pošljite.

 

* Obvezni podatki. Da bi lahko stopili v stik z vami, potrebujemo vaše kontaktne podatke. Pri tem upoštevamo načelo manjše količine podatkov, kar pomeni, da vam ni treba izpolniti vseh polj.

Podatki, ki nam jih posredujete, se uporabljajo izključno za to, da lahko stopimo v stik z vami, in jih ne združujemo z drugimi podatki, niti jih ne posredujemo tretjim osebam. Da bi zaščitili vaše podatke, je povezava do tega spletnega mesta šifrirana.

S pošiljanjem te zahteve soglašam z obdelavo podatkov za namene obdelave moje zahteve. Svoje soglasje lahko kadarkoli prekličem. Več informacij je na voljo v politiki zasebnosti.

to top