Tu smo za vas

Imate vprašanja ali želje v zvezi z našimi produkti ali storitvami? Imate tehnično težavo, ki bi jo radi rešili? Izberite svojo kontaktno osebo tako, da preprosto kliknete izbrano državo. Veseli bomo vašega klica ali e-poštnega sporočila. 

Vaša kontaktna oseba

Kontron Electronics GmbH
Telefonzentrale
Telefon: +49 7022 4057-0
E-Mail: sales@remove-this.kontron-electronics.de

 

Franz Ott
Vertriebsleiter / Sales Manager
Telefon: +49 7022 4057-657   
Mobil: +49 151 26612619
E-Mail: franz.ott@remove-this.kontron.de

 

Thomas Müller
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-102
Mobil: +49 170 8016324 
E-Mail: thomas.mueller@remove-this.kontron.de

 

Tobias Herd
Key Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-656  
Mobil: +49 170 799 7635
E-Mail: tobias.herd@remove-this.kontron.de

 

Rolf Krawtschuk
Key Account Manager EMS
Telefon: +49 7022 4057-310 
Mobil: +49 172 7601048
E-Mail: rolf.krawtschuk@remove-this.kontron.de

 

Marie Henkes
Account Manager
Telefon: +49 7022 4057-651
E-Mail: marie.henkes@remove-this.kontron.de

 

Kontron Austria GmbH
Telefonzentrale
Telefon: +43 5373 43143 0
E-Mail: info@remove-this.kontron.at

 

 

Andreas Schlaffer
Head of R&D / Prokurist
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 501
E-Mail: andreas.schlaffer@kontron.at

 

 

Stephan Niederhauser Dipl. Ing.
Standortleiter  / Prokurist
Niederlassung / Facility Engerwitzdorf
Telefon: +43 7235 64888 102
E-Mail: stephan.niederhauser@kontron.at

 

 

Franz Hafner
Key Account Manager
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 405
E-Mail: franz.hafner@kontron.at

 

 

Andreas Unterberger
Key Account Manager
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 404
E-Mail: andreasrene.unterberger@kontron.at

 

 

Stefan Huber
Supply Chain Manager / Vertrieb
Niederlassung / Facility Ebbs
Telefon: +43 5373 43143 401
E-Mail: stefan.huber@kontron.at

 

 

Manuel Schuhbaum
Key Account Manager 
Niederlassung / Facility 
Telefon: +49 171 387 4056
E-Mail: manuel.schuhbaum@kontron.at

 

 

Kontron Electronics AG
Telefonzentrale
Telefon: +41 41799 47 99
E-Mail: info@remove-this.kontron.ch

 

 

Sebastian Wieland
Geschäftsführer / Leiter Vertrieb
Telefon: +41 41 799 47 80
E-Mail: sebastian.wieland@remove-this.kontron.ch

 

 

Roman Gamma
Vertrieb ODM/EMS
Telefon: +41 41 798 48 68
E-Mail: roman.gamma@remove-this.kontron.ch

 

 

Martin Gugelmann
Vertrieb Controls
Telefon: +41 41 799 47 77
E-Mail: martin.gugelmann@remove-this.kontron.ch

 

 

Roland Lampart
Vertrieb Controls
Telefon: +41 41 799 47 81
E-Mail: roland.lampart@remove-this.kontron.ch

 

 

Iskratel, d. o. o., Kranj
Telefonzentrale
Telefon: +386 4 207 20 00
E-Mail: info@remove-this.iskratel.si

 

Luka Strajnar
Director of EMS Sales
Telefon: +38642072708
Mobile +38640299785
E-Mail: strajnar@remove-this.iskratel.si

 

Gabrijel Katava
Key Account Manager
Telefon: +38642072169
Mobile +38641756207
E-Mail: katava@remove-this.iskratel.si

 

Kontron Electronics GmbH
Telefonzentrale
Tel.: +36 72 988 530
E-Mail: anita.reder@remove-this.kontron.hu

 

Anita Réder
Geschäftsführerin
Mobil: +36 204 503938
Telefon: +36 72 988 530
E-Mail: anita.reder@remove-this.kontron.hu

 

Franz Ott
Vertriebsleiter / Sales Manager
Mobil: +49 151 26612619
Telefon: +49 7022 4057-657
E-Mail: franz.ott@remove-this.kontron.de

 

Rolf Krawtschuk
Key Account Manager EMS
Mobil: 0172 7601048
Telefon: +49 7022 4057 310
E-Mail: rolf.krawtschuk@remove-this.kontron.de

 

Kako do nas

  • Kontron Austria GmbH
    Niederlassung Ebbs

    Wildbichlerstrasse 2e
    A-6341 Ebbs
    Österreich

    Telefon: +43 5373 43143-0
    E-pošta: info@remove-this.kontron.at

  • Kontron Electronics AG

    Riedstrasse 1
    CH-6343 Rotkreuz
    Schweiz

    Telefon: +41 41799 4799
    E-pošta: info@remove-this.kontron.ch

  • Iskratel, d.o.o.

    Ljubljanska c. 24a
    SI-4000 Kranj
    Slovenija

    Telefon: +386 4207 2000
    E-pošta: info@iskratel.si

  • Kontron Electronics Kft.

    Kossuth L. u. 174
    H-8660 Tab
    Ungarn

    Telefon: +36 845259 21
    E-pošta: info@kontron.hu

Kontaktni obrazec

Imate vprašanja v zvezi z našimi produkti ali storitvami ali pa potrebujete osebno svetovanje? Stopite v stik z nami!
Samo izpolnite obrazec in ga pošljite.

 

* Obvezni podatki. Da bi lahko stopili v stik z vami, potrebujemo vaše kontaktne podatke. Pri tem upoštevamo načelo manjše količine podatkov, kar pomeni, da vam ni treba izpolniti vseh polj.

to top